TUNAY METAL | Denizli Çelik Konstrüksiyon | Çelik Yapı | Denizli Vinç Kiralama | Denizli Vinç
Üretim ve hizmetlerine 1992 yılında "Tunay Soğuk Demir" adı altında Ahmet Kaya tarafından başlayan firmamız bugün Tunay Metal adıyla üretimlerini en yeni teknolojileri göz önünde bulundurarak sürdürmektedir.

Kuruluşundan itibaren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan Tunay Metal, kısa zamanda sektöründe ön sıralarda yer alan bir firma ünvanını elde etmiştir. Geçen zaman içersinde, sektörün farklı alanlarında faaliyet gösteren Tunay Metal bünyesine, Hayati Kaya ve Kenan Kaya kardeşlerin de katılımıyla firma bir bireysel aile firması haline gelmiştir.


Tunay Metal, 2000'li yıllara kadar çelik konstrüksiyon, çelik yapı, çelik yapı sistemleri, çelik arakat, çelik bina, çelik çatı, çelik hangar depo gibi pek çok konstrüksiyon alanında üretimlerini gerçekleştirirken, merdiven sanayiindeki mevcut boşluğun giderilmesine katkı sağlamak ve çelik üretimi konusundaki deneyimlerini merdiven üretimi alanında da müşterilerine sunmak amacıyla merdiven üretimini başlatmış ve Tunay Metal adını almıştır.

Firmamız her geçen gün gelişen konstrüksiyon tekniklerini takip ederek, en yeni teknolojileri, farklı ve özgün tasarımlarına uyarlayarak müşterilerine nitelikli ve özel uygulamalar sunmaya devam etmektedir.Ana Sayfa Kurumsal Makine Parkuru Belgeler Montaj Referanslar İletişim

 
Sitedeki Görsellerin Yayın Hakkı Tunay Metal'e aittir.
Görsellerin İzinsiz Kullanımı Halinde, Hukuki İşlem Yapılacaktır !
Mega Tasarım (C) 2012